Firma ADS Przeprowadzki posiada bogate doświadczenie w branży przeprowadzkowej i transportowej. Współpracujemy z największymi firmami przeprowadzkowymi w Warszawie, przez co doskonalimy swoje doświadczenie w charakterze prowadzonych usług jak i profesjonalnej obsługi klienta. Świadczyliśmy usługi także na terenie Unii Europejskiej głównie w Niemczech i Belgii,  poznając tamtejszą specyfikę zabezpieczania mienia,  tajniki transportu antyków i dzieł sztuki.

 

Głównym atutem naszej firmy jest dobrze wykwalifikowana kadra pracowników, którzy są specjalistami od przeprowadzek lokalnych, eksportowych oraz biurowych. Stanowi to doskonały fundament w transporcie bagażowym oraz przeprowadzkach, dzięki temu mamy reputację wśród naszych klientów.

 

Aby wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom dysponujemy flotą samochodów dostawczych. Z należytą ostrożnością o Państwa mienie i pełnym profesjonalizmem wykonamy dla Państwa usługi dostępne w naszej ofercie:

 
- Przeprowadzki prywatne (lokalne lub eksportowe)

- Przeprowadzki firm

- Przewóz rzeczy i towarów

- Taxi Bagażowe

- Transport Bagażowy/Drobnicowy

- Transport mebli antycznych

- Przewóz pianin i fortepianów

- Przewóz motocykli

 

Jesteśmy znani z terminowej realizacji zleceń / umów oraz bezpieczeństwa przewożonych towarów.

 

Jako nieliczni w Warszawie stosujemy ceny za wykonaną usługę bez ukrytych kosztów. Wartość transportu/ przeprowadzki w 90% wyceniamy już po pierwszej rozmowie telefonicznej.

 

Wypożyczamy pudła kartonowe, skrzynki transportowe wykonane z tworzywa sztucznego. Jesteśmy gotowi służyć Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez lata w zakresie przeprowadzek i transportu w całym procesie planowania i realizacji powierzanego nam zlecenia relokacji.

 
 

Wystawiamy fakturę VAT.

 

ZAPRASZAMY do korzystania z naszych usług i współpracy.

 

Kontakt telefoniczny 24h 7dni w tygodniu lub e-mail: ads.przeprowadzki@gmail.com

 

Transport, przeprowadzki Warszawa!


Dlaczego warto Nas wybrać?


Nasza załoga znana jest ze swojej wiedzy na temat przeprowadzek i transportu. Nasi pracownicy z najwyższą starannością zadbają o bezpieczeństwo Państwa i bezpieczeństwo rzeczy podczas przeprowadzki/ transportu.

 

Sprawdź dlaczego warto Nam zaufać:

 

• Zapewniamy przyjazną, indywidualną obsługę. Rozumiemy że przeprowadzki są dla Państwa wyzwaniem, dlatego fachowo i terminowo zajmiemy się realizacją usługi.
• Oferujemy najwyższej jakości usługi w niskiej cenie.
• Kompleksowo zajmiemy się usługą pakowania.
• Dostarczamy skrzynie na delikatne przedmioty i cenne dzieła sztuki.
• Jesteśmy przyjaźni, otwarci i gotowi pomóc, gdyż przeprowadzki są naszą pasją.

 

Mając na uwadze zadowolenie klienta i dobrą renomę firmy nie stosujemy żadnych ukrytych opłat.

Cena za usługę określona zostaje poprzez : rozmowę telefoniczną, formularz kontaktowy, indywidulną wycenę przez Naszego pracownika. W ramach naszej obsługi klienta, jesteśmy dumni mogąc zaoferować szereg zniżek i ofert specjalnych dla stałych klientów.

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.