TRANSPORT MOTOCYKLI

Transport motocykli warszawa

Specjalizujemy się w transporcie motocykli i quadów od kilku lat. Zaufali nam dealerzy, kolekcjonerzy i miłośnicy tych pojazdów. Transport motocykli stosowany przez nas jest oparty o system zabezpieczania podczas przewozu. Oferujemy usługę w Warszawie oraz na terytorium Unii Europejskiej.

 

Kwotę transportu motocykla ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Na terenie Warszawy wartość usługi rozpoczyna się już od 100 zł.

Do każdego zlecenie podchodzimy indywidulanie.
Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegółową ofertę przeprowadzki lub transportu.
Wypełnij formularz – oddzwonimy.

    Zadzwoń!

533 189 304


Dlaczego warto Nas wybrać?


Sprawdź dlaczego warto Nam zaufać:

 

• Doświadczenie - Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem zajmującym się transportem motocykli i quadów.
 
• Bezpieczeństwo - Nasze samochody są wyposażone w materiały chroniące elementy Państwa pojazdu. Zabezpieczamy je specjalnym systemem taśmowania zaprojektowanym dla motocykli i quadów. Na każdym z samochodów jest specjalny stojak, który umożliwia bezpieczne zabezpieczenie pojazdu.
 
• Dostawa na czas - Dostarczamy pojazd na czas. Prosimy o kontakt w celu umówienia terminu i godziny transportu.
 
• Konkurencyjne ceny – Oferujemy najniższe ceny na rynku. Kwotę transportu ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Na terenie Warszawy wartość usługi rozpoczyna się już od 100 zł. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, Państwa zadowolenie to dla Nas największa satysfakcja.

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.


Wybrane opinie naszych Klientów


This page is having a slideshow that uses Javascript. Your browser either doesn't support Javascript or you have it turned off. To see this page as it is meant to appear please use a Javascript enabled browser.

Firma ADS Przeprowadzki przekroczyła wszelkie nasze oczekiwania. Panowie byli bardzo przyjaźni, szybko i sprawnie wykonali usługę transportu mebli kuchennych. Firmę ADS poleciła mi koleżanka z pracy i cieszę się że ją wybrałam, ceny były rozsądne, a transport bez szkody dla naszych mebli. Polecam!
Edyta
(Transport mebli Żoliborz - Bielany)
Jestem bardzo zadowolony z usługi taxi bagażowe moich płyt winylowych. Kierowca przyjechał o czasie, profesjonalnie, zadbał o moją kolekcje wykorzystując do załadunku wózek transportowy. Gorąco polecam ADS Przeprowadzki, jeśli ktoś potrzebuje szybkiego transportu.
Adam
(Taxi bagażowe Bemowo - Mokotów)
To już drugi raz kiedy korzystamy z firmy ADS przeprowadzki. Przeprowadzaliśmy się z Wrocławia do Warszawy. Teraz przeprowadzaliśmy się do Berlina i muszę powiedzieć, że mieliśmy to samo doświadczenie: cała nasza zastawa stołowa dojechała bez uszkodzeń, meble bez najmniejszych zadrapań.
Mariusz
(Przeprowadzka domu Warszawa - Berlin)
Ekipa pojawiła się punktualnie, działała bardzo sprawnie, rzeczy dotarły w nienaruszonym stanie. Poza tym chłopcy byli uprzejmi. Także serdecznie polecam i jeśli kiedyś zajdzie potrzeba to się na pewno odezwę właśnie do tej firmy.
Monika
Przeprowadzka mieszkania
(Warszawa-Kraków)
MonikaPrzeprowadzka mieszkania (Warszawa,Kraków)

Użytkownicy trafili na tę stronę wyszukując takie hasła, jak: transport motocykli warszawa, transport quadów warszawa

Świadczymy usługi transportowe nie tylko na terenie wszystkich dzielnic Warszawy: Bemowo, Ochota, Wola, Żoliborz, Ursynów, Bielany, Mokotów, Praga, Targówek, Wawer, Śródmieście, ale także na terenie całego kraju oraz państw należących do Unii Europejskiej.

Ocena firmy na Google+:5.00 / 13 głosów