TRANSPORT PIANIN I FORTEPIANÓW

Transport pianin Warszawa, transport fortepianów Warszawa

Jesteśmy firmą specjalizującą się w transporcie pianin i fortepianów.

 

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników doświadczoną w zabezpieczaniu i transporcie pianin lub fortepianów. Podczas transportu zachowujemy szczególną ostrożność

 

Wykorzystujemy odpowiednie materiały do zabezpieczania Państwa instrumentu. Każdy z pojazdów wyposażony jest w pasy do przenoszenia przedmiotów ponadgabarytowych co zapewnia bezpieczny transport pianina lub fortepianu. Podczas przenosin wykorzystujemy platformy transportowe oraz pasy do zabezpieczania pianina lub fortepianu na przestrzeni ładunkowej. Teren naszej pracy to głównie Warszawa. Wykonujemy także zlecenia z całej Polski i Unii Europejskiej.

 

Po wstępnym kontakcie umawiamy się z Państwem na spotkanie, przy którym wykwalifikowany pracownik dokonuje wyceny wartości, ustala warunki zlecenia. Bezpieczny przewóz pianin jest naszą specjalnością.

 

Oferujemy najniższe ceny w regionie.

 

Cena transportu pianina na terenie Warszawy, zależy od bardzo wielu czynników.

 

Jeżeli nie występują utrudnienia takie jak: brak dogodnego podjazdu, strome schody, piętra, wąskie klatki schodowe, można przyjąć podany poniżej cennik.

 

Cennik przewozu pianin i fortepianów na terenie Warszawy .

 

Pianino: do 190 kg, 120 cm wysokości i 150 cm szerokości:

 

- parter - parter: 290 zł

- wnoszenie: 40zł/ piętro

- znoszenie: 30zł/piętro

 

Fortepian i pianino od 150 cm do 190 cm:

 

- parter-parter: 400zł

- wnoszenie: 50zł/piętro

- znoszenie: 40zł/piętro

Do każdego zlecenie podchodzimy indywidulanie.
Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegółową ofertę przeprowadzki lub transportu.
Wypełnij formularz – oddzwonimy.

    Zadzwoń!

533 189 304


Dlaczego warto Nas wybrać?


Nasza załoga znana jest ze swojej wiedzy na temat przeprowadzek i transportu. Nasi pracownicy z najwyższą starannością zadbają o bezpieczeństwo Państwa i bezpieczeństwo rzeczy podczas przeprowadzki/ transportu.

 

Sprawdź dlaczego warto Nam zaufać:

 

• Zapewniamy przyjazną, indywidualną obsługę. Rozumiemy że przeprowadzki są dla Państwa wyzwaniem, dlatego fachowo i terminowo zajmiemy się realizacją usługi.
• Oferujemy najwyższej jakości usługi w niskiej cenie.
• Kompleksowo zajmiemy się usługą pakowania.
• Dostarczamy skrzynie na delikatne przedmioty i cenne dzieła sztuki.
• Jesteśmy przyjaźni, otwarci i gotowi pomóc, gdyż przeprowadzki są naszą pasją.

 

Mając na uwadze zadowolenie klienta i dobrą renomę firmy nie stosujemy żadnych ukrytych opłat.

Cena za usługę określona zostaje poprzez : rozmowę telefoniczną, formularz kontaktowy, indywidulną wycenę przez Naszego pracownika. W ramach naszej obsługi klienta, jesteśmy dumni mogąc zaoferować szereg zniżek i ofert specjalnych dla stałych klientów.

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Użytkownicy trafili na tę stronę wyszukując takie hasła, jak: transport pianin warszawa, transport pianina Warszawa, transportów fortepianów warszawa

Świadczymy usługi transportowe nie tylko na terenie wszystkich dzielnic Warszawy: Bemowo, Ochota, Wola, Żoliborz, Ursynów, Bielany, Mokotów, Praga, Targówek, Wawer, Śródmieście, ale także na terenie całego kraju oraz państw należących do Unii Europejskiej.