Cennik przeprowadzki

Oferujemy najniższe ceny w regionie. Kwotę usługi ustalamy podczas kontaktu przed jej wykonaniem. Przejrzystość naszej oferty gwarantuje brak ukrytych kosztów i dodatkowych opłat. Podstawienie auta, postój i przewóz są wliczone w koszty usługi.

Na terenie Warszawy opłaty rozpoczynają się od 50 zł za godzinę pracy pracownika w przypadku wykonywania usług wewnętrznych, na terenie biura lub mieszkania. Wartość innych usług, takich jak przewóz rzeczy i towarówtaxi bagażowetransport bagażowyprzeprowadzkitransport mebli antycznychpianin  ustalamy podczas wyceny indywidualnej. Na cenę usługi składa się zaawansowanie zlecenia, ilość pracowników zaangażowanych, dostępność wind oraz odległości między punktami przewozu.

Wzorując się na naszym wieloletnim doświadczeniu w przeprowadzkach i transporcie wykonujemy usługi w oparciu o system za wykonaną pracę. Poniżej przedstawiamy poglądowy cennik godzinowy.

Taxi Bagażowe / Usługi transportowe / Transport mebli i rzeczy

wynajęcie samochodu z kierowcą (sam transport) 80 PLN/h

Kompleksowe przeprowadzki mieszkań/ domów/ biur/ firm

wynajęcie samochodu + dwuosobowa ekipa                                             140 PLN/h

Podane powyżej ceny są cenami orientacyjnymi. Każdy klient w zależności od indywidualnych potrzeb posiada możliwość indywidualnego negocjowania stawek cenowych. Wartość usługi wycenimy już po 1 kontakcie telefonicznym lub mailowym jeszcze przed rozpoczęciem zlecenia.

Wycena przeprowadzki jest bezpłatna i niezobowiązująca. W szczególnych przypadkach, po wstępnym kontakcie umawiamy się z Państwem na spotkanie, przy którym wykwalifikowany pracownik dokonuje wyceny wartości, ustala warunki zlecenia.

Przewóz poza teren Warszawy obliczamy mnożąc kwotę za kilometr. W zależności od wielkości zlecenia i auta, koszt wynosi od 1,80 zł do 2,50 zł za kilometr.

Podstawienie samochodu na terenie Warszawy zajmuje nam do 30 minut, w zależności od natężenia ruchu.

Przykład 1- Taxi bagażoweTransport rzeczy – Sam transport

Transport kanapy z 2 pietra z Woli na Bemowo do mieszkania znajdującego się na 2 piętrze w godzinach szczytu szacuje się na 2 godz. Całkowity koszt za usługę wyniósłby 160 zł

Przykład 2- Taxi bagażoweTransport rzeczy- Sam transport

Transport pralki, lodówki, kanapy i 10 kartonów (sam transport- wynajęcie samochodu z kierowcą) z Żoliborza na Bielany po godzinach szczytu szacuje się na 2-2.5 godz. Całkowita wartość zlecenia wyniosłaby 180 zł.

Przykład 3- Transport lodówki

Transport lodówki ( 2 osoby do załadunku i rozładunku) z Ursynowa z dostępem do windy na Mokotów na 2 piętro szacuje się na wykonanie usługi 1,5 godz. Wartość zlecenia wyniosłaby 280 zł.

Przykład 4- Przeprowadzka mieszkania

Mieszkanie o powierzchni 30 metrów kwadratowych wyposażone w szafę ubraniową, stół, 4 krzesła, łóżko, ok. 20 kartonów z rzeczami prywatnymi, telewizor, sprzęt audio, pralka, lodówka. Kubatura ładunku szacowana jest na ok. 10 m3. Zakładamy, że klient sam spakował swoje rzeczy w kartony, natomiast my zajmujemy się zabezpieczeniem mienia. Warunki do załadunku i rozładunku będą dogodne, tj. bloki mieszkalne posiadają windy oraz jest bezpośredni podjazd pod klatkę schodową. Czas realizacji zlecenia przez 2 pracowników szacowany jest na 4 godziny. Koszt przeprowadzki w tym wariancie wynosi ok. 560 złotych.

Przykład 5- Przeprowadzka biura / firmy

Przeprowadzka biura z dostępem do wind na terenie Woli wyposażone w 3 stanowiska pracy, w tym: 3 biurka proste, 3 kontenerki, 3 fotele, 2 krzesła biurowe, 7 szaf, 40 kartonów. Szacujemy przeprowadzkę zrealizować w przeciągu 6 h. Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniósłby ok. 840 zł.

 • Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki i oferty specjalne.
 • Podane powyżej kwoty są cenami netto. Do usługi należy doliczyć podatek.
 • Minimalny czas pracy za który nasza firma pobiera opłatę wynosi 2h.
 • Usługi ponadgabarytowe wyceniamy indywidualnie
 • Cennik nie stanowi oferty handlowej w myśl art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego
 • Wystawiamy fakturę VAT.
 • Zachęcamy do korzystania z naszych usług.
 • ks. Jerzego Popiełuszki 19/21 lok. 304
 • 01-595 Warszawa
 • Pon-Sob
 • 08:00-18:00

Enter your keyword