Kartony Do Przeprowadzki I Pakowania

Kartony Do Przeprowadzki I Pakowania

Dobra przeprowadzka rozpoczyna się od odpowiedniego sprzętu. Przenoszenie i pakowanie to jedna z wielu usług, które oferuje ADS Przeprowadzki, ale i nie tylko. Możesz zamówić dostawę kartonów na terenie całej Warszawy. Dzięki tej usłudze nie musisz się o nic martwić. Wielu klientów zadaje sobie trudne pytanie gdzie kupić kartony do przeprowadzki, podpowiadamy. Wystarczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się resztą. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić pudła kartonowe, możemy dostarczyć wszystkie niezbędne kartony  potrzebne do spakowania mienia. Istnieje  również możliwość zamówienia wszelkiego rodzaju materiałów opakowaniowych niezbędnych do bezpiecznego transportu rzeczy.  Nasi specjaliści  mają doświadczenie w pakowaniu  wszystkiego – szklanek, lampek, sztućców, akwariów, antyków i dzieł sztuki oraz tysięcy innych delikatnych przedmiotów! Zobacz, jak ta wygoda pomogła naszym poprzednim klientom, czytając teraz recenzje ADS Przeprowadzki. Ponadto, korzystając z naszych usług związanych z pakowaniem i przeprowadzką domu, mieszkaniabiura, firmy możesz również skorzystać z:

  • Obsługi i wsparcia klienta;
  • Elastycznego i wydajnego systemu rezerwacji;
  • Bezpłatnej oferty cenowej na dostawę, pakowanie lub przeprowadzkę;
  • Pełnej ochrony ubezpieczeniowej;
  • Świetnego stosunku jakości do ceny;
  • Zespołu profesjonalnych wykonawców i pakowaczy, którzy pracują w branży od wielu lat.

Więcej o materiałach do pakowania i kartonach do przeprowadzki

Rekomendujemy by usługę dostawy kartonów do przeprowadzki zamówić kilka dni przed planowanym terminem zlecenia. Łatwo jest przeoczyć kilka istotnych szczegółów w chaosie, który często towarzyszy przeprowadzce mieszkania, domu.

Zdecydowanie zalecamy sporządzenie listy kontrolnej. Z przyjemnością dostarczamy niedrogie opakowania i inne materiały opakowaniowe.


Używamy wysokiej jakości opakowań do przeprowadzek

Pudełka do przeprowadzki z tektury – używane przez nas pudełka są grube, mocne i występują w kilku różnych rozmiarach.  Dobór odpowiedniego kartonu jest kluczowym elementem podczas pakowania rzeczy np.: książki, dokumenty, zastawa stołowa, porcelana, ubrania.

Folia bąbelkowa i przezroczysta folia stretch – posiadamy kilka rozmiarów foli bąbelkowej, która  jest idealna do ochrony nawet najbardziej delikatnych przedmiotów. Folia stretch o grubości 23 µ znajduje szerokie zastosowanie podczas ochrony mienia. Dzięki rozciągliwości osiągającej 150% doskonale przylega do mebli, chroniąc je przed uszkodzeniem.

Szafy ubraniowe – karton wyposażony jest w metalowy lub plastikowy pałąk, na którym wygodnie można powiesić ubrania, chroniąc je przed ewentualnymi zagnieceniami i zabrudzeniami.


Zaplanuj teraz usługę pakowania rzeczy w kartony

Uzyskanie niewielkiej pomocy przy pakowaniu i rozpakowywaniu  może być prostsze! Wystarczy, że klikniesz na nasz łatwy w obsłudze bezpłatny formularz zapytania i wypełnisz swoje preferencje dotyczące usługi.

Wykonana zostanie bezpłatna wycena, po której można bezpośrednio zamówić pakowanie, przenoszenie kartonów i mebli.


Nasze Usługi

Uzyskaj bezpłatną wycenę


Poniżej przedstawiamy kartony przeprowadzkowe i wybrane materiały zabezpieczające:

                                      Kartony 5 warstwowe typu books – Pudełka są idealne do przechowywania lub przenoszenia Karton books warszawaciężkich drobiazgów, takich jak książki, dokumenty, płyty.
                                Kartony 5 warstwowe typu glass – To pudełko idealnie nadaje się do przechowywania lub przenoszenia karton do pakowania szkładelikatnych przedmiotów. Dzięki zastosowaniu 5 warstw tekstury, karton świetnie nadaje się do pakowania zastawy stołowej, kieliszków i innych delikatnych przedmiotów.
Kartony 5 warstwowe typu barrel – To pudełko idealnie nadaje się karton do pakowania ubrań warszawado przechowywania lub przenoszenia ubrań, pościeli, poduszek i innych dużych przedmiotów.
Kartony typu archiwum –  To pudełko idealnie nadaje się do karton do pakowania dokumentów, archiwów warszawaprzechowywania lub pakowania dokumentacji rozmieszczonej w archiwum. Dzięki wykonanym uchwytom, karton idealnie nadaje się do pakowania archiwów.
                      Karton typu garderoba – Szafy ubraniowe są idealne do przenoszenia odzieży za pomocą wieszaków. Karton karton do pakowania ubrań na wieszakach warszawawyposażony jest w metalowy lub plastikowy pałąk, dzięki czemu ubrania na czas przeprowadzki uchronione są od zagnieceń i zabrudzeń.
Taśma pakowa – Taśma drukowana o wysokiej jakości z niskim taśma do zaklejania kartonów warszawapoziomem szumów. Pomaga zabezpieczyć kartony, pudła i palety podczas transportu.
Folia bąbelkowa – chroni wiele przedmiotów z porcelany, wyrobów folia bąbelkowa do zabezpieczania warszawaszklanych, mebli, luster, obrazów, telewizorów itp.
                            Błonnik bezkwasowy – materiał ochronny idealny do pakowania i zabezpieczania delikatnych przedmiotów, takich jak szkło, dzieła błonnik bezkwasowy do zabezpiecznia warszawasztuki itp.
                                Pokrowiec na fotel lub sofę – tworzywo sztuczne / polietylen. Foliowy pokrowiec na kanapę chroni przed uszkodzeniem, kurzem pokrowiec na sofę, fotel warszawai wodą.
                                Pokrycie pojedyncze materaca – tworzywo sztuczne / polietylenPokrowiec na materac warszawaPojedyncza osłona z tworzywa sztucznego chroni przed uszkodzeniem materaca, kurzem i wilgocią.

Enter your keyword