Wynająć firmę przeprowadzkową, a może sami się przeprowadzimy?

No Image

„Po co wynajmować profesjonalną firmę przeprowadzkową, przecież mogę spakować, załadować i przeprowadzić moje mieszkanie / biuro sam (z przyjaciółmi / współpracownikami)?” – to standardowe pytanie, które wielu ludzi zadaje sobie przy planowaniu relokacji. I nie jest to niespodzianką, zważywszy na fakt, że za usługi trzeba zapłacić.

Szukając właściwej decyzji, trzeba mieć na uwadze, że wraz z wydatkami, które trzeba ponieść, zawsze istnieje wiele alternatywnych kosztów, które często mogą przewyższać pieniądze wydane na wykonanie usługi przez firmę przeprowadzkową.

Wzorując się na spostrzeżeniach naszych klientów spróbujemy Państwu przedstawić wady i zalety korzystania z firmy przeprowadzkowej. Wolimy podzielić się z Wami doświadczeniami naszych klientów, wyjaśniając, dlaczego zdecydowali się na współpracę z profesjonalnymi pracownikami:

„Jesteśmy małym biurem złożonym z 6 osób , z których 4 to mężczyźni. Po raz pierwszy przenieśliśmy nasze biuro dwa lata temu, postanowiliśmy zrobić to sami. Daliśmy naszym koleżankom dzień wolny i wcześnie rano zaparkowaliśmy dwa samochody przed biurem, aby rozpocząć ładowanie (pakowanie wykonały dzień wcześniej panie). Myśleliśmy, że wszystko zaplanowaliśmy, aż nagle upuściłem komputer, próbując otworzyć drzwi dla mojego przyjaciela. I to zrujnowało mi cały dzień, ponieważ wiedziałem, że wszystkie moje informacje nie będą dostępne przez co najmniej kilka dni.

A kiedy później przekalkulowaliśmy wszystkie wydatki, okazało się, że zapłaciliśmy dużo więcej, niż się spodziewaliśmy – naprawa komputera, 2 długie godziny parkowania na 2 samochody, kartony, materiały do zabezpieczenia, utracone nerwy …

Nie było niespodzianką, że gdy nadszedł czas na kolejną przeprowadzkę – sprawdziliśmy kilka ofert firm przeprowadzkowych i wybraliśmy ADS Przeprowadzki – i na pewno będziemy korzystać po raz kolejny. „

„Musieliśmy przenieść się do większego mieszkania, ponieważ spodziewaliśmy się dziecka, moja żona nie mogła pomóc w pakowaniu. Zadzwoniłem do mojego przyjaciela, aby mi pomógł, ładowaliśmy i przenosiliśmy wszystkie rodzinne rzeczy do nowego domu. Niestety zajęło to znacznie więcej czasu niż się spodziewałem i poza tym moja żona była bardzo niezadowolona, ​​widząc, że jeden z jej ulubionych obrazów miał brzydkie rysy na ramie – i nawet nie wiedziałem, jak to się stało.

Przy kolejnej przeprowadzce wynająłem ADS Przeprowadzki (polecił mi znajomy który wcześniej korzystał i był zadowolony). Teraz już wiem że przeprowadzka może być prosta i przyjemna, jak zleci się to profesjonalnej firmie. Będę polecał usługi firmy ADS wszystkim znajomym.”

„Kupiłem sofę w sklepie meblowym. Chciałem przewieźć ją sam, ale okazało się że sofa jest zbyt duża. Z racji późnej pory nikt nie mógł już mi pomóc. Skontaktowałem się z firmą ADS Przeprowadzki, handlowiec zaproponował mi usługę taxi bagażowe. Kierowca przyjechał w przeciągu 30 minut. Pomógł mi w załadunku i rozładunku. Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy że udało mi się ją przetransportować”

5.00 / 13 głosów

  • ks. Jerzego Popiełuszki 19/21 lok. 304
  • 01-595 Warszawa
  • Pon-Sob
  • 08:00-18:00
  • E-mail
  • ads.przeprowadzki@gmail.com

Enter your keyword