CENNIK

Oferujemy najniższe ceny w regionie. Kwotę usługi ustalamy podczas kontaktu przed jej wykonaniem. Przejrzystość naszej oferty gwarantuje brak ukrytych kosztów i dodatkowych opłat. Podstawienie auta, postój i przewóz są wliczone w koszty usługi.

 

Na terenie Warszawy opłaty rozpoczynają się od 50 zł za podstawowe zlecenia. Obejmuje to przewóz rzeczy i towarów, taxi bagażowe oraz transport drobnicowy. Wartość innych usług, takich jak przeprowadzki i transport mebli antycznych ustalamy podczas wyceny indywidualnej. Na cenę składa się zaawansowanie zlecenia, ilość pracowników zaangażowanych oraz odległości między punktami przewozu.

 
 

Wzorując się na naszym wieloletnim doświadczeniu w przeprowadzkach i transporcie opracowaliśmy cennik w oparciu o system godzinowy i system za usługę

 

Taxi Bagażowe/ Usługi transportowe (w oparciu o czas pracy)

Samochód + czynna pomoc kierowcy przy wnoszeniu/znoszeniu

wynajęcie dodatkowego pracownika do pomocy przy załadunku i rozładunku.

Od 50 zł/h

Od 30 zł/h

Przejazd między punktami 2,50 zł od kilometra

lub

 

Taxi Bagażowe/ Usługi transportowe

Transport (pomoc podczas załadunku/rozładunku na aucie)

Samochód + czynna pomoc kierowcy przy wnoszeniu/znoszeniu

Samochód + 2 pracowników

Od 80 zł za usługę

Od 120 zł za usługę

Od 170 zł za usługę

Powyższy cennik jest o tyle korzystniejszy że nie doliczamy dodatkowych opłat za czas pracy, ewentualny postój i przejazd miedzy punktami.

 

Przeprowadzki mieszkań/ biur

Samochód + 2 pracowników

Samochód + 3 pracowników

2 pierwsze godziny 220 zł,

każda kolejna 100 zł

2 pierwsze godziny 280 zł,

każda kolejna 120 zł

 

Podane powyżej ceny są cenami orientacyjnymi. Każdy klient w zależności od indywidualnych potrzeb posiada możliwość indywidualnego negocjowania stawek cenowych. Wartość usługi wycenimy już po 1 kontakcie telefonicznym lub mailowym jeszcze przed rozpoczęciem zlecenia.

 

Wycena przeprowadzki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Po wstępnym kontakcie umawiamy się z Państwem na spotkanie, przy którym wykwalifikowany pracownik dokonuje wyceny wartości, ustala warunki zlecenia.

 

Przewóz poza teren Warszawy obliczamy mnożąc kwotę za kilometr. W zależności od wielkości zlecenia, koszt wynosi od 1,20 zł do 1,50 zł za kilometr.

 

Podstawienie samochodu na terenie Warszawy zajmuje nam do 30 minut, w zależności od natężenia ruchu.

 

Przykład 1- Taxi bagażowe/ Transport rzeczy

 

Transport kanapy (z czynną pomocą kierowcy) z 2 pietra z Centrum na Bemowo do mieszkania znajdującego się na 2 piętrze w godzinach szczytu szacuje się na 1,5 godz. Całkowity koszt za usługę wyniósłby 120 zł

 

Przykład 2- Przeprowadzka mieszkania.

 

Mieszkanie o powierzchni 30 metrów kwadratowych wyposażone w szafę ubraniową, stół, 4 krzesła, łóżko, ok. 20 kartonów z rzeczami prywatnymi, telewizor, sprzęt audio, pralka, lodówka. Kubatura ładunku szacowana jest na ok. 10 m3. Zakładamy, że klient sam spakował swoje rzeczy w kartony, natomiast my zajmujemy się zabezpieczeniem mienia. Warunki do załadunku i rozładunku będą dogodne, tj. bloki mieszkalne posiadają windy oraz jest bezpośredni podjazd pod klatkę schodową. Czas realizacji zlecenia przez 2 pracowników szacowany jest na 4 godziny. Koszt przeprowadzki w tym wariancie wynosi ok. 420 złotych.

 

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki i oferty specjalne.

 

Podane powyżej kwoty są cenami netto. Do usługi należy doliczyć podatek.

 

Wystawiamy fakturę VAT.

 

Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

 

Transport, przeprowadzki Warszawa!

    Zadzwoń!

533 189 304