O nas

uslugi przeprowadzkowe w warszawie

Firma ADS Przeprowadzki posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w branży przeprowadzkowej i transportowej, dzięki czemu nasz zespół jest w pełni przygotowany do zapewnienia klientom najwyższej jakości usług i komfortu podczas całego procesu przeprowadzki. Naszym najważniejszym priorytetem jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa i ochrony ich mienia podczas transportu.

Nasza firma przeprowadzkowa oferuje szeroki zakres usług  na terenie Warszawy, Polski oraz w całej Unii Europejskiej. Dzięki wieloletniej pracy w branży, nasz zespół posiada wiedzę i umiejętności niezbędne do realizacji skomplikowanych przeprowadzek, w tym przeprowadzek biur, mieszkań oraz transportu antyków i dzieł sztuki. Nasza firma jest na bieżąco z tajnikami realizacji przeprowadzek oraz specyfiką zabezpieczania mienia, dzięki czemu możemy zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie.

Głównym atutem naszej firmy jest dobrze wykwalifikowana kadra pracowników, którzy są specjalistami od przeprowadzek lokalnych, eksportowych oraz biurowych. Dzięki temu, że nasz zespół składa się z profesjonalistów w swoim dziedzinie, mamy reputację wśród naszych klientów jako firma, która dostarcza usługi na najwyższym poziomie.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dysponujemy flotą samochodów dostawczych, ciężarowych,  które są przystosowane do transportu różnego rodzaju mienia. Nasza flota jest regularnie serwisowana i modernizowana, dzięki czemu możemy zapewnić klientom bezpieczeństwo i profesjonalne przeprowadzki.

Z należytą ostrożnością o Państwa mienie i pełnym profesjonalizmem wykonamy dla Państwa usługi dostępne w naszej ofercie:

Zakres usług dodatkowych

Jako firma przeprowadzkowa z wieloletnim doświadczeniem możemy zaproponować kompleksową obsługę klientów od A do Z. Będziemy towarzyszyć Państwu w każdej chwili przeprowadzki, oferując wsparcie i pomoc na każdym etapie naszych usług.  Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szereg dodatkowych usług:

Ø  dostawy materiałów pakowych: kartony, taśmy, folie itp.

Ø  magazynowanie mienia

Ø  montaże mebli

Ø  montaże na ścianach: luster, TV, obrazów itp.

Ø  utylizacje mebli, sprzętów IT, elektroniki itp.

Ø  podłączenia sprzętów:  IT, zmywarek, lodówek, pralek itp.

Ø  złota rączka – drobne prace serwisowe : informatyka, elektronika, elektryka, hydraulika

 

Cenimy się za terminowe i bezpieczne realizacje zleceń i umów, a także za przejrzystość cenową przeprowadzek. Jako jedna z nielicznych firm przeprowadzkowych w Warszawie, stosujemy ceny za wykonaną usługę bez ukrytych kosztów. W naszej firmie przeprowadzkowej wierzymy, że klient powinien mieć pełną wiedzę na temat kosztów transportu lub przeprowadzki, dlatego staramy się być jak najbardziej przejrzyści w cenach. W większości przypadków, już po pierwszej rozmowie telefonicznej, możemy wycenić wartość transportu lub przeprowadzki i przedstawić klientowi szczegółowy kosztorys.

Oferujemy również wypożyczanie pudeł kartonowych i skrzynek transportowych wykonanych z tworzywa sztucznego. Nasza firma jest gotowa służyć Państwu wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez lata w zakresie przeprowadzek i transportu w całym procesie planowania i realizacji powierzanego nam zlecenia relokacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasz zespół jest w stanie zapewnić klientom profesjonalną obsługę i pomoc w planowaniu przeprowadzki lub transportu, w tym w zakresie zabezpieczania mienia i transportu specjalistycznego, takiego jak transport antyków i dzieł sztuki.

Jesteśmy przekonani, że nasza firma zapewni Państwu usługi na najwyższym poziomie, zapewniając bezpieczeństwo i komfort podczas całego procesu przeprowadzki lub transportu. Nasza firma jest gotowa wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostosować się do ich potrzeb, aby zapewnić im najlepszą jakość usług.

 

Wystawiamy fakturę VAT.

ZAPRASZAMY do korzystania z naszych usług i współpracy.

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do soboty w godzinach 8-18 lub poprzez wiadomość e-mail: ads.przeprowadzki@gmail.com

Transport, przeprowadzki Warszawa!

Dlaczego warto Nas wybrać?

Nasza załoga posiada bogate doświadczenie i wiedzę na temat przeprowadzek i transportu. Nasi pracownicy z najwyższą starannością zadbają o bezpieczeństwo Państwa i bezpieczeństwo rzeczy podczas przeprowadzki lub transportu. Zapewniamy, że nasza firma jest godnym wyborem, a oto kilka powodów dlaczego warto nam zaufać:

  • Zapewniamy przyjazną, indywidualną obsługę. Rozumiemy, że przeprowadzki są dla Państwa wyzwaniem, dlatego fachowo i terminowo zajmiemy się realizacją usługi. Nasza firma dostosuje się do potrzeb klientów, oferując elastyczne terminy i indywidualne rozwiązania.
  • Oferujemy usługi najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Nasza firma stosuje przejrzyste ceny, bez ukrytych kosztów, dzięki czemu klient wie dokładnie, ile zapłaci za usługę. Wartość transportu lub przeprowadzki wyceniamy już po pierwszej rozmowie telefonicznej, dzięki czemu klient może zaplanować swoje finanse.
  • Kompleksowo zajmiemy się usługą pakowania, dostarczając wszystkie niezbędne materiały opakowaniowe. Nasza firma oferuje również wypożyczanie pudeł kartonowych i skrzynek transportowych wykonanych z tworzywa sztucznego.
  • Dostarczamy skrzynie na delikatne przedmioty i cenne dzieła sztuki, zapewniając bezpieczny transport. Nasza firma ma doświadczenie w transporcie antyków i dzieł sztuki, dzięki czemu możemy zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie.
  • Jesteśmy przyjaźni, otwarci i gotowi pomóc, gdyż przeprowadzki są naszą pasją.

Mając na uwadze zadowolenie klienta i dobrą renomę firmy nie stosujemy żadnych ukrytych opłat.

Cena za usługę określona zostaje poprzez : rozmowę telefoniczną, formularz kontaktowy, indywidulną wycenę przez Naszego pracownika. W ramach naszej obsługi klienta, jesteśmy dumni mogąc zaoferować szereg zniżek i ofert specjalnych dla stałych klientów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Opinie i referencje

Od kilku lat zajmujemy się transportem i przeprowadzkami. Zależy nam, aby były one zrealizowane na najwyższym poziomie.

Niezależnie od tego czy potrzebujecie Państwo tylko transportu, czy też całodniowej, kompleksowej przeprowadzki, firma ADS Przeprowadzki będzie doskonałym wyborem. Proponujemy najlepsze ceny w Warszawie. Najważniejsza dla nas jest troska o przewożone rzeczy, a także Państwa satysfakcja z odpowiednio zrealizowanej przeprowadzki. Profesjonalizm pracowników pozwolił na zbudowanie długotrwałych relacji ADS Przeprowadzki z naszymi Klientami.

Poniżej przedstawiamy referencje dla naszej firmy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, abyście i Państwo dołączyli do grona zadowolonych Klientów.

  • ks. Jerzego Popiełuszki 19/21 lok. 304
  • 01-595 Warszawa
  • Pon-Sob
  • 08:00-18:00

Enter your keyword