Przeprowadzki mieszkań

„20 % rabatu udzielamy na przeprowadzkę przy zamówieniu usługi z 2 – tygodniowym wyprzedzeniem, od dnia przyjęcia zlecenia„

Mamy do zaoferowania profesjonalną obsługę przeprowadzek mieszkań i domów. Jako firma przeprowadzkowa z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej, oferujemy nasze usługi w Warszawie, a także na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Zapewniamy kompleksowe usługi, dzięki czemu szybko, sprawnie i wygodnie przetransportujemy Państwa dobytek. Bezpieczne oraz tanie przeprowadzki mieszkań i domów są tym z czego słynie nasza firma transportowa. Zadowolenie klienta to dla nas największa gratyfikacja.

Prosimy o kontakt telefoniczny, a także pocztą elektroniczną lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu zapewnienia jak najbardziej komfortowej dla Państwa jakości usług.

W przypadku większych przeprowadzek umówimy Państwa na spotkanie z naszym wykwalifikowanym specjalistą w celu przygotowania planu transportu oraz omówienie realizacji zlecenia. Jest ono darmowe i niewiążące.

Do każdego zlecenie podchodzimy indywidulanie. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegółową ofertę przeprowadzki lub transportu. Wypełnij formularz – oddzwonimy.

Zadzwoń!
533-189-304

Dlaczego warto Nas wybrać?

Nasza załoga znana jest ze swojej wiedzy na temat przeprowadzek i transportu. Nasi pracownicy z najwyższą starannością zadbają o bezpieczeństwo Państwa i bezpieczeństwo rzeczy podczas przeprowadzki/ transportu.

Sprawdź dlaczego warto Nam zaufać:

• Zapewniamy przyjazną, indywidualną obsługę. Rozumiemy że przeprowadzki są dla Państwa wyzwaniem, dlatego fachowo i terminowo zajmiemy się realizacją usługi.
• Oferujemy najwyższej jakości usługi w niskiej cenie.
• Kompleksowo zajmiemy się usługą pakowania.
• Dostarczamy skrzynie na delikatne przedmioty i cenne dzieła sztuki.
• Jesteśmy przyjaźni, otwarci i gotowi pomóc, gdyż przeprowadzki są naszą pasją.

Mając na uwadze zadowolenie klienta i dobrą renomę firmy nie stosujemy żadnych ukrytych opłat.

Cena za usługę określona zostaje poprzez : rozmowę telefoniczną, formularz kontaktowy, indywidulną wycenę przez Naszego pracownika. W ramach naszej obsługi klienta, jesteśmy dumni mogąc zaoferować szereg zniżek i ofert specjalnych dla stałych klientów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Użytkownicy trafili na tę stronę wyszukując takie hasła, jak: przeprowadzki warszawatanie przeprowadzki warszawaprzeprowadzki warszawa cennikprzeprowadzki warszawa tanioprzeprowadzki mieszkań warszawaprzeprowadzki domów warszawafirma przeprowadzkowa warszawa

Świadczymy usługi transportowe nie tylko na terenie wszystkich dzielnic Warszawy: Bemowo, Ochota, Wola, Żoliborz, Ursynów, Bielany, Mokotów, Praga, Targówek, Wawer, Śródmieście, ale także na terenie całego kraju oraz państw należących do Unii Europejskiej.

  • ks. Jerzego Popiełuszki 19/21 lok. 304
  • 01-595 Warszawa
  • Pon-Sob
  • 08:00-18:00

Enter your keyword