Taxi bagażowe Warszawa

„20 % rabatu udzielamy na przeprowadzkę przy zamówieniu usługi z 2 – tygodniowym wyprzedzeniem, od dnia przyjęcia zlecenia„

Oferujemy Państwu tanie taxi bagażowe na terenie Warszawy. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów i wykwalifikowanym personelem. Taksówka bagażowa pozwala na szybkie dostarczenie Państwa rzeczy.

Podstawienie auta zajmuje nam tylko do ok. 30 min., w zależności od natężenia ruchu. Gwarantujemy bezpieczny i tani transport. Posiadamy sprzęt niezbędny do zapewnienia jak najwyższej jakości przewozu rzeczy. Specjalizujemy się w przewozie niestandardowych przedmiotów, a także mebli, sprzętu RTV. Umożliwiamy odbiór towarów ze sklepu a także ewentualny jego zwrot.

Nasz personel posiadający wieloletnie doświadczenie w transporcie i przeprowadzkach z pasją podchodzi do swej pracy, co pozwoliło nam na zdobycie zaufania naszych klientów. Nasza bagażówka w Warszawie zapewnia kompleksową obsługę wraz z zabezpieczeniem i przeniesieniem Państwa rzeczy. W celu skorzystania z usługi należy skontaktować się telefonicznie, a nasi pracownicy niezwłocznie podejmą się realizacji zamówienia.

 

Do każdego zlecenie podchodzimy indywidulanie. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegółową ofertę przeprowadzki lub transportu. Wypełnij formularz – oddzwonimy.

Zadzwoń!
533 189 304

Dlaczego warto Nas wybrać?

Nasza załoga znana jest ze swojej wiedzy na temat przeprowadzek i transportu. Nasi pracownicy z najwyższą starannością zadbają o bezpieczeństwo Państwa i bezpieczeństwo rzeczy podczas przeprowadzki/ transportu.

Sprawdź dlaczego warto Nam zaufać:

• Zapewniamy przyjazną, indywidualną obsługę. Rozumiemy że przeprowadzki są dla Państwa wyzwaniem, dlatego fachowo i terminowo zajmiemy się realizacją usługi.
• Oferujemy najwyższej jakości usługi w niskiej cenie.
• Kompleksowo zajmiemy się usługą pakowania.
• Dostarczamy skrzynie na delikatne przedmioty i cenne dzieła sztuki.
• Jesteśmy przyjaźni, otwarci i gotowi pomóc, gdyż przeprowadzki są naszą pasją.

Mając na uwadze zadowolenie klienta i dobrą renomę firmy nie stosujemy żadnych ukrytych opłat.

Cena za usługę określona zostaje poprzez : rozmowę telefoniczną, formularz kontaktowy, indywidulną wycenę przez Naszego pracownika. W ramach naszej obsługi klienta, jesteśmy dumni mogąc zaoferować szereg zniżek i ofert specjalnych dla stałych klientów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Użytkownicy trafili na tę stronę wyszukując takie hasła, jak: taxi bagażowe warszawataksówka bagażowa warszawatransport bagażowy warszawataksówki bagażowe warszawa

Świadczymy usługi transportowe nie tylko na terenie wszystkich dzielnic Warszawy: Bemowo, Ochota, Wola, Żoliborz, Ursynów, Bielany, Mokotów, Praga, Targówek, Wawer, Śródmieście, ale także na terenie całego kraju oraz państw należących do Unii Europejskiej.

  • ks. Jerzego Popiełuszki 19/21 lok. 304
  • 01-595 Warszawa
  • Pon-Sob
  • 08:00-18:00
  • E-mail
  • ads.przeprowadzki@gmail.com

Enter your keyword