Transport antyków Warszawa

Nasza troska o klienta oraz doświadczenie zapewniają bezpieczny transport antyków, zabytkowych mebli i dzieł sztuki. Teren naszej pracy to głównie Warszawa. Wykonujemy także zlecenia z całej Polski i Unii Europejskiej.

Państwa satysfakcja jest sprawą najwyższej wagi. Do transportu mebli antycznych wykorzystujemy specjalne koce transportowe. Zabezpieczamy powyższe przedmioty profesjonalnie, co zapewnia satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa u naszych klientów.

Przy transporcie szkła i innych delikatnych przedmiotów, stosujemy odpowiednie techniki owijania i pakowania. Zapewniamy bezpieczny przewóz dzieł sztuki. Najwyższa jakość usług jest dla nas priorytetem.

Do każdego zlecenie podchodzimy indywidulanie. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegółową ofertę przeprowadzki lub transportu. Wypełnij formularz – oddzwonimy.

Zadzwoń!
533 189 304

Dlaczego warto Nas wybrać?

Nasza załoga znana jest ze swojej wiedzy na temat przeprowadzek i transportu. Nasi pracownicy z najwyższą starannością zadbają o bezpieczeństwo Państwa i bezpieczeństwo rzeczy podczas przeprowadzki/ transportu.

Sprawdź dlaczego warto Nam zaufać:

• Zapewniamy przyjazną, indywidualną obsługę. Rozumiemy że przeprowadzki są dla Państwa wyzwaniem, dlatego fachowo i terminowo zajmiemy się realizacją usługi.
• Oferujemy najwyższej jakości usługi w niskiej cenie.
• Kompleksowo zajmiemy się usługą pakowania.
• Dostarczamy skrzynie na delikatne przedmioty i cenne dzieła sztuki.
• Jesteśmy przyjaźni, otwarci i gotowi pomóc, gdyż przeprowadzki są naszą pasją.

Mając na uwadze zadowolenie klienta i dobrą renomę firmy nie stosujemy żadnych ukrytych opłat.

Cena za usługę określona zostaje poprzez : rozmowę telefoniczną, formularz kontaktowy, indywidulną wycenę przez Naszego pracownika. W ramach naszej obsługi klienta, jesteśmy dumni mogąc zaoferować szereg zniżek i ofert specjalnych dla stałych klientów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Użytkownicy trafili na tę stronę wyszukując takie hasła, jak: transport antyków warszawatransport mebli antycznych warszawaprzewóz dzieł sztuki warszawa

Świadczymy usługi transportowe nie tylko na terenie wszystkich dzielnic Warszawy: Bemowo, Ochota, Wola, Żoliborz, Ursynów, Bielany, Mokotów, Praga, Targówek, Wawer, Śródmieście, ale także na terenie całego kraju oraz państw należących do Unii Europejskiej.

Enter your keyword