Środki ostrożoności COVID-19

Środki ostrożności w związku z COVID-19 w firmie ADS Przeprowadzki

Bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników jest teraz priorytetem. Ze względu na rozwój koronawirusa (COVID-19) w Polsce ADS Przeprowadzki podjęło kroki mające na celu zapewnienie jak najlepszej ochrony naszych kierowców oraz klientów.

Koronawirus – informacje dla klientów i pracowników Firmy ADS Przeprowadzki.

Jeżeli masz gorączkę, kaszel, duszności i podejrzewasz, że miałeś kontakt z osobą zarażoną, poinformują nas o tym, zostań w domu i skontaktuj się z lekarzem. Specjalista podczas wywiadu oceni stan zdrowia i przekaże zalecenia o dalszym postępowaniu.

Jeżeli wróciłeś spoza terytorium Polski, masz obowiązek odbycia 14-dniowej kwarantanny.

Powinieneś postępować zgodnie z procedurami Głównego Inspektora Sanitarnego i przez kolejnych 14 dni pozostać w domu i kontrolować swój stan zdrowia (codzienny pomiar temperatury ciała, zwracanie uwagi na występowanie objawów grypopodobnych tj. złe samopoczucie, bóle mięśniowe, kaszel, gorączka).

Biuro naszej firmy przy ul. Popiełuszki 19/21 zostało zamknięte do odwołania, wszelkie pytania prosimy kierować drogą elektroniczną i mailową. Obecnie pracujemy zdalnie z domów. Usługi przeprowadzkowe świadczymy bez zmian.

Rekomendujemy ograniczenie kontaktu. Rozmowa powinna być przeprowadzana z zachowaniem odległości 2m pomiędzy rozmówcami. Podawanie rąk na przywitanie i pożegnanie jest niewskazane.

Obecnie temperatura jest umiarkowana, zalecamy by przed realizacją przewietrzyć pomieszczania. Prosimy aby Zamawiający usługę przebywał w innym pomieszczeniu.

Niewskazane jest aby klient i pracownicy przemieszczali się jednym autem.

Realizacją usługi zajmują się nasi pracownicy. W związku z panująca pandemia, uprzejmie prosimy o unikanie bezpośredniego kontaktu z pracownikami. Przy ewentualnych uwagach prosimy kontaktować się z naszym biurem.

Aby przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa pracownicy są wyposażeni w środki do dezynfekcji. Stosujemy maseczki ochronne. Jednorazowe rękawiczki nitrylowe i lateksowe a na wierzch rękawice robocze.

Meble owijamy jednorazową folią stretch.

Rozliczenie odbywa się w rękawiczkach. Pieniądze umieszczamy w torebkach strunowych.

Pracownicy przemieszczają się tylko i wyłącznie autami firmowymi.

 

  • ks. Jerzego Popiełuszki 19/21 lok. 304
  • 01-595 Warszawa
  • Pon-Sob
  • 08:00-18:00
  • E-mail
  • ads.przeprowadzki@gmail.com

Enter your keyword