Transport mebli, rzeczy

„20 % rabatu udzielamy na przeprowadzkę przy zamówieniu usługi z 2 – tygodniowym wyprzedzeniem, od dnia przyjęcia zlecenia„

Usługi transportowe, które oferuje firma ADS Przeprowadzki, spełniają najwyższe normy i kryteria oczekiwane przez naszych klientów. Obsługujemy firmy i klientów prywatnych. Przewóz rzeczy i towarów wykonujemy profesjonalnie na terenie Warszawy, a także całego kraju i Unii Europejskiej.

Oferta skierowana głównie do firm ma charakter dostaw towarów, transportu rzeczy. Zapewniamy najwyższy poziom usług transportowych. Mamy bogate doświadczenie w dostawach dla przedsiębiorstw m.in. z branży kosmetycznej i meblowej. Oferujemy również tani transport mebli dla klientów prywatnych.

Nasze usługi transportowe opierają się m.in. na przewozie rzeczy ze sklepów meblowych i budowlanych. Zawsze stawiamy na profesjonalizm, który niejednokrotnie pozwolił nam na budowanie jak najlepszej relacji z klientem. Nasza firma transportowa zatrudnia pracowników, których bogate doświadczenie pozwoli na bezpieczny przewóz mebli, co dostarczy państwu satysfakcji z podjętej z nami współpracy.

 

Do każdego zlecenie podchodzimy indywidulanie. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegółową ofertę przeprowadzki lub transportu. Wypełnij formularz – oddzwonimy.

Zadzwoń!
533 189 304

Dlaczego warto Nas wybrać?

Nasza załoga znana jest ze swojej wiedzy na temat przeprowadzek i transportu. Nasi pracownicy z najwyższą starannością zadbają o bezpieczeństwo Państwa i bezpieczeństwo rzeczy podczas przeprowadzki/ transportu.

Sprawdź dlaczego warto Nam zaufać:

• Zapewniamy przyjazną, indywidualną obsługę. Rozumiemy że przeprowadzki są dla Państwa wyzwaniem, dlatego fachowo i terminowo zajmiemy się realizacją usługi.
• Oferujemy najwyższej jakości usługi w niskiej cenie.
• Kompleksowo zajmiemy się usługą pakowania.
• Dostarczamy skrzynie na delikatne przedmioty i cenne dzieła sztuki.
• Jesteśmy przyjaźni, otwarci i gotowi pomóc, gdyż przeprowadzki są naszą pasją.

Mając na uwadze zadowolenie klienta i dobrą renomę firmy nie stosujemy żadnych ukrytych opłat.

Cena za usługę określona zostaje poprzez : rozmowę telefoniczną, formularz kontaktowy, indywidulną wycenę przez Naszego pracownika. W ramach naszej obsługi klienta, jesteśmy dumni mogąc zaoferować szereg zniżek i ofert specjalnych dla stałych klientów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Użytkownicy trafili na tę stronę wyszukując takie hasła, jak: usługi transportowe warszawafirma transportowa warszawatransport mebli warszawaprzewóz rzeczy warszawaprzewóz mebli warszawatani transport mebli warszawa

Świadczymy usługi transportowe nie tylko na terenie wszystkich dzielnic Warszawy: Bemowo, Ochota, Wola, Żoliborz, Ursynów, Bielany, Mokotów, Praga, Targówek, Wawer, Śródmieście, ale także na terenie całego kraju oraz państw należących do Unii Europejskiej.

  • ks. Jerzego Popiełuszki 19/21 lok. 304
  • 01-595 Warszawa
  • Pon-Sob
  • 08:00-18:00
  • E-mail
  • ads.przeprowadzki@gmail.com

Enter your keyword