Przeprowadzki Warszawa Kraków

Przeprowadzki Warszawa Kraków

Przeprowadzki Kraków Warszawa

Z ADS Przeprowadzki, usługi mogą być proste, kompleksowe i niezawodne!

Przy tak dużym doświadczeniu w branży przeprowadzek jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy najbardziej indywidualną opiekę i serwis, aby zapewnić Państwu poczucie spokoju i pewności siebie podczas przeprowadzki.

Nie ma miejsca w którym nie możemy Państwu pomóc, ponieważ obsługujemy wszystkie miasta na terenie Polski. Nasze usługi obejmują wszystkie miasta, w tym: Sopot, Bydgoszcz, Poznań, Kielce, Szczecin, Rzeszów, Katowice, Lublin, Olsztyn, Gdynia, Gdańsk, Kraków, Łódź, Wrocław.

Jeśli przeprowadzają się Państwo do Krakowa, z całą pewnością będą Państwo chcieli wiedzieć coś ciekawego o tym miejscu, więc oto krótkie wprowadzenie do wielu atrakcji i udogodnień, które czekają na Państwa.

Kraków to historyczna stolica Polski oraz drugie co do wielkości jej miasto. Jego symbolami są siedziba królów Polski na Wawelu, a także smok wawelski. Posiada mnóstwo dobrze zachowanych zabytków o dużej wartości historycznej. W Krakowie działa najstarsza w Polsce uczelnia wyższa – Uniwersytet Jagielloński. Znajduje się w nim także atrakcyjny zalew Zakrzówek, znajdujący się w miejscu dawnego kamieniołomu. Jest też bardzo ciekawa socrealistyczna dzielnica Nowa Huta.

  • Szacunkowa wartość transportu
  • - Odległość z Warszawy do Krakowa wynosi 300 km
    - Czas transportu to około 4,5 h
    - Koszt transportu 300 km* 2 (w obu kierunkach) *1,50 zł/km = 900 zł

Enter your keyword