Przeprowadzki Warszawa Wrocław

Przeprowadzki Warszawa Wrocław

Przeprowadzki Wrocław Warszawa

Z ADS Przeprowadzki, usługi mogą być proste, kompleksowe i niezawodne!

Przy tak dużym doświadczeniu w branży przeprowadzek jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy najbardziej indywidualną opiekę i serwis, aby zapewnić Państwu poczucie spokoju i pewności siebie podczas przeprowadzki.

Nie ma miejsca w którym nie możemy Państwu pomóc, ponieważ obsługujemy wszystkie miasta na terenie Polski. Nasze usługi obejmują wszystkie miasta, w tym: Sopot, Bydgoszcz, Poznań, Kielce, Szczecin, Rzeszów, Katowice, Lublin, Olsztyn, Gdynia, Gdańsk, Kraków, Łódź, Wrocław.

Jeśli przeprowadzają się Państwo do Wrocławia, z całą pewnością będą Państwo chcieli wiedzieć coś ciekawego o tym miejscu, więc oto krótkie wprowadzenie do wielu atrakcji i udogodnień, które czekają na Państwa.Wrocław to historyczna stolica Dolnego Śląska. Najbardziej charakterystycznym miejscem jest Stary Rynek, miejsce spotkań Wrocławian, na którym znajduje się jego symbol, XIII-wieczny Stary Ratusz. Jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem kultury i sztuki. Znajduje się w nim też najpopularniejsze w Polsce ZOO. Wrocław jest miastem intensywnie rozwijającym się. Wyrasta na biznesowe centrum regionu. Jako jedyne polskie miasto znalazł się w prestiżowym rankingu firmy Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015.

  • Szacunkowa wartość transportu
  • - Odległość z Warszawy do Wrocławia wynosi 360 km
    - Czas transportu to około 5 h
    - Koszt transportu 360 km* 2 (w obu kierunkach)= 2250 zł netto

Jeśli dany mebel/przedmiot nie zmieści się do windy, proszę zawrzeć taką informację w opisie przeprowadzki.
Jeśli dany mebel/przedmiot nie zmieści się do windy, proszę zawrzeć taką informację w opisie przeprowadzki.
Uprzejmie prosimy by wyszczególnić wszystkie składniki mienia, które będą objęte przeprowadzkową. Wymień ilość i rodzaj mebli, przybliżone wymiary. Dodatkowo poinformuj nas które meble są do demontażu oraz jaka jest szacunkowa ilość kartonów/paczek. W miarę możliwości prosimy o przesłanie zdjęć mienia/mebli. Z całą pewnością ułatwią nam proces wyceny ads.przeprowadzki@gmail.com lub WhatsApp lub 533-189-304
https://ads-przeprowadzki.pl/polityka-prywatnosci/
  • ks. Jerzego Popiełuszki 19/21 lok. 304
  • 01-595 Warszawa
  • Pon-Sob
  • 08:00-18:00

Enter your keyword