O nas

Firma ADS Przeprowadzki posiada bogate doświadczenie w branży przeprowadzkowej i transportowej. Współpracujemy z największymi firmami przeprowadzkowymi w Warszawie, przez co doskonalimy swoje doświadczenie w charakterze prowadzonych usług jak i profesjonalnej obsługi klienta. Świadczyliśmy usługi także na terenie Unii Europejskiej głównie w Niemczech i Belgii,  poznając tamtejszą specyfikę zabezpieczania mienia,  tajniki transportu antyków i dzieł sztuki.

Głównym atutem naszej firmy jest dobrze wykwalifikowana kadra pracowników, którzy są specjalistami od przeprowadzek lokalnych, eksportowych oraz biurowych. Stanowi to doskonały fundament w transporcie bagażowym oraz przeprowadzkach, dzięki temu mamy reputację wśród naszych klientów.

Aby wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom dysponujemy flotą samochodów dostawczych. Z należytą ostrożnością o Państwa mienie i pełnym profesjonalizmem wykonamy dla Państwa usługi dostępne w naszej ofercie:

Jesteśmy znani z terminowej realizacji zleceń / umów oraz bezpieczeństwa przewożonych towarów.

Jako nieliczni w Warszawie stosujemy ceny za wykonaną usługę bez ukrytych kosztów. Wartość transportu/ przeprowadzki w 90% wyceniamy już po pierwszej rozmowie telefonicznej.

Wypożyczamy pudła kartonowe, skrzynki transportowe wykonane z tworzywa sztucznego. Jesteśmy gotowi służyć Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez lata w zakresie przeprowadzek i transportu w całym procesie planowania i realizacji powierzanego nam zlecenia relokacji.

Wystawiamy fakturę VAT.

ZAPRASZAMY do korzystania z naszych usług i współpracy.

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do soboty w godzinach 8-18 lub poprzez wiadomość e-mail: ads.przeprowadzki@gmail.com

Transport, przeprowadzki Warszawa!

Dlaczego warto Nas wybrać?

Nasza załoga znana jest ze swojej wiedzy na temat przeprowadzek i transportu. Nasi pracownicy z najwyższą starannością zadbają o bezpieczeństwo Państwa i bezpieczeństwo rzeczy podczas przeprowadzki/ transportu.

Sprawdź dlaczego warto Nam zaufać:

• Zapewniamy przyjazną, indywidualną obsługę. Rozumiemy że przeprowadzki są dla Państwa wyzwaniem, dlatego fachowo i terminowo zajmiemy się realizacją usługi.
• Oferujemy najwyższej jakości usługi w niskiej cenie.
• Kompleksowo zajmiemy się usługą pakowania.
• Dostarczamy skrzynie na delikatne przedmioty i cenne dzieła sztuki.
• Jesteśmy przyjaźni, otwarci i gotowi pomóc, gdyż przeprowadzki są naszą pasją.

Mając na uwadze zadowolenie klienta i dobrą renomę firmy nie stosujemy żadnych ukrytych opłat.

Cena za usługę określona zostaje poprzez : rozmowę telefoniczną, formularz kontaktowy, indywidulną wycenę przez Naszego pracownika. W ramach naszej obsługi klienta, jesteśmy dumni mogąc zaoferować szereg zniżek i ofert specjalnych dla stałych klientów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Referencje

Od kilku lat zajmujemy się transportem i przeprowadzkami. Zależy nam, aby były one zrealizowane na najwyższym poziomie.

Niezależnie od tego czy potrzebujecie Państwo tylko transportu, czy też całodniowej, kompleksowej przeprowadzki, firma ADS Przeprowadzki będzie doskonałym wyborem. Proponujemy najlepsze ceny w Warszawie. Najważniejsza dla nas jest troska o przewożone rzeczy, a także Państwa satysfakcja z odpowiednio zrealizowanej przeprowadzki. Profesjonalizm pracowników pozwolił na zbudowanie długotrwałych relacji ADS Przeprowadzki z naszymi Klientami.

Poniżej przedstawiamy referencje dla naszej firmy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, abyście i Państwo dołączyli do grona zadowolonych Klientów.

  • ks. Jerzego Popiełuszki 19/21 lok. 304
  • 01-595 Warszawa
  • Pon-Sob
  • 08:00-18:00

Enter your keyword