Wybór firmy przeprowadzkowej

No Image

6 wskazówek wyboru odpowiedniej firmy przeprowadzkowej

 

6 wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiednią firmę przeprowadzkową

Jeśli przeprowadzasz się po raz pierwszy, zadajesz sobie bardzo trudno pytanie. Jaką firmę przeprowadzkową wybrać, jakie oferuje usługi? Przedstawiamy sześć, prostych wskazówek, które pomogą Ci ocenić, czy firma, z którą rozmawiasz, doświadczenie, aby wykonać przeprowadzkę, bezpiecznie i w ramach twojego budżetu.

  • Sprawdź staż firmy, jak długo oferuje usługi

Jeśli firma przeprowadzkowa, z którą rozmawiasz, wykonuje usługi od kilku miesięcy, trudno zweryfikować, czy posiada odpowiednie zaplecze i doświadczenie. W przypadku złożonych przeprowadzek krajowych lub międzynarodowych dobrą zasadą jest wynajęcie firmy przeprowadzkowej z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w planowaniu i wykonywaniu przeprowadzek.

Jeśli twoja przeprowadzka jest lokalna. Wystarczy, aby pracownicy posiadali co najmniej roczny staż pracy. Gdyż firma której jest duża rotacja pracowników, niekoniecznie musi świadczyć odpowiedni poziom usług przeprowadzkowych. Zwróć szczególną uwagę na sposób wyceny usługi. Firma która oferuje cennik w oparciu o system godzinowy, może być nierzetelna. Poproś niech firma wyceni usługę, jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dział handlowy ADS Przeprowadzki, zawsze każdą usługę wycenia przed rozpoczęciem prac.

  • Polisa ubezpieczeniowa Firmy  

Jeśli firma nie jest odpowiednio ubezpieczona, może to oznaczać duże ryzyko dla twojego dobytku. Jeśli nie wiesz, jak to sprawdzić, poproś o przesłanie polisy ubezpieczeniowej.

  • Oferowane usługi związane z przeprowadzką

Ważne jest, aby znać zakres prac, które firma przeprowadzkowa może wykonać. Większość firm przeprowadzkowych która ceni swojego klienta oferuje przeprowadzki pod klucz. Jest to kompleksowa usługa przeprowadzkowa, która wymaga od firmy dużego doświadczenia i przeszkolonej kadry pracowników.

Jeśli potrzebujesz usługi gabarytowej polegającej na transporcie (sejfów, stołów bilardowych, wanny z hydromasażem, fortepianów itp.), Powinieneś powiadomić o tym specjalistę podczas składania zapytania ofertowego. Ponadto jeśli potrzebujesz usługi magazynowania, utylizacji mebli, agd, itp., Należy również powiadomić firmę przeprowadzkową. Najlepsi przewoźnicy mogą z łatwością Ci pomóc.

Czytanie opinii od byłych klientów o firmie przeprowadzkowej jest świetnym. W zależności od firmy zazwyczaj można odwiedzić Google, Facebook, aby znaleźć opinie klientów. Liczba gwiazdek zwykle wynosi 5, przy czym 1 oznacza najgorszy wynik, a 5 oznacza najlepszy wynik. Firmy z 4 gwiazdkami i powyżej są zwykle świetne do pracy. Możesz również sprawdzić, czy firma posiada referencje kontrahentów. Jest to zazwyczaj szczegółowy opis realizacji usługi.  

Opinie w Internecie powinny być tylko czynnikiem pomocnym w wyborze firmy przeprowadzkowej. Gdyż w dobie internetu, bardzo łatwo zdyskredytować firmę lub w sposób sztuczny wywindować. Dlatego najlepszym sposobem będzie poproszenie firmy o przesłanie listów polecających od kontrahentów.

  • Obszar realizacji usług

Weryfikacja, czy firma przeprowadzkowa obsługuje dany obszar, jest ważne. Aby to sprawdzić, firmy przeprowadzkowe będą miały mapę obsługiwanych obszarów lub listę obsługiwanych obszarów. Jeśli Twoja firma obsługuje dany region, jest w stanie przedstawić warunki cenowe do danego obszaru.

  • Trudny wybór firmy przeprowadzkowej

Niełatwo jest określić, jaką usługę i firmę wybrać.

Powinieneś czuć się komfortowo z wyborem firmy przeprowadzkowej. Przeglądanie ofert i czytanie opinie, jakie usługi może zapewnić firma przeprowadzkowa, to właściwy początek. Ale ostatecznym celem jest wybranie odpowiednich profesjonalistów, aby przewieźć swoje rzeczy z punktu A do punktu B.

Dokonaj wyboru na podstawie czynników, które mają największy wpływ na decyzję (cena, obsługiwany obszar, wyposażenie, elastyczność, magazyn), a następnie wybierz najlepszą firmę. Zatrudnij profesjonalistów, którym ufasz, za to, czego oczekujesz od nich.

 

  • ks. Jerzego Popiełuszki 19/21 lok. 304
  • 01-595 Warszawa
  • Pon-Sob
  • 08:00-18:00

Enter your keyword