Transport Pralki Warszawa

No Image

Transport Pralki Warszawa

W artykule odpowiadamy na wszystkie nurtujące pytania klientów wpisujących frazę transport pralki warszawa odnośnie przewozu pralki.  Na wszystkie nurtujące pytania naszych klientów, odpowiada wieloletni pracownik firmy ADS Przeprowadzki, który zdobył doświadczenie wykonując przeprowadzki międzynarodowe, a także przeprowadzki na terenie polski i Warszawy.

  • Jak przewozić pralkę

  • Transport pralki na leżąco

  • Czy pralkę można przewozić na leżąco

  • Czy można przewozić pralkę na leżąco

  • Jak zabezpieczyć pralkę

  • Jak zabezpieczyć bęben pralki przed transportem


 

Najlepszym sposobem,  aby wykonać transport pralki warszawa  z jednego domu do drugiego jest umieszczenie jej w oryginalnym opakowaniu i zabezpieczenie śrubami transportowymi dostarczonym wraz z pralką. Szczegółowy opis można znaleźć w książce obsługi lub instrukcji obsługi.

 

 

W rzeczywistości, większość klientów nie ma już dostępu do oryginalnego opakowania transportowego,  więc powstaje pytanie, w jaki sposób zrealizować transport pralki warszawa  bez opakowania transportowego?


 

I etap: Przygotowanie do transport pralki warszawa

 

Po odłączeniu pralki od zaworu kątowego trzeba pozbyć się całej wody i zabezpieczyć wąż spustowy, przed wydostawaniem się resztek wody. Najlepiej jest zabezpieczyć stretchem i obkleić szczelnie taśmą scotch. W innym przypadku woda  będzie wypływać z węża, zalewając podłogę, co z  kolei może przyczynić się do poślizgnięcia osób wynoszących pralkę.  Aby jak najwięcej wody wypłynęło z pralki, należy obniżyć wąż poniżej misy pompy wodnej. Pozwoli to na pozbycie się przykrego kapania z węża, co  z kolei utrudnia przewóz pralki.

 

Najbardziej skuteczną metodą przelewania wody z pralki jest przechylenie jej w kierunku węża, natomiast przewód odpływowy umieszczamy w przygotowanym wcześniej pojemniku (np. miednica).

 

Zabezpieczamy bęben pralki dostarczonymi przez producenta śrubami transportowymi. Uchroni to pralkę przed uszkodzeniem,  poprzez  nadmierne kołysanie bębna o wewnętrzne elementy urządzenia.  Następnie pakujemy pralkę w oryginalne opakowanie wraz z dostarczonymi narożnikami, które są wykonane z wytrzymałego styropianu.

 

Po spuszczeniu wody trzeba zabezpieczyć wąż spustowy, doprowadzający wodę a także przewód zasilający wraz z wtyczką.  Należy zawsze zabezpieczać powyższe przedmioty na górnej części pralki, aby nie uszkodzić ich np.: podczas znoszenia/wnoszenia/ transportu.   Do zabezpieczenia używamy mocną taśmę scotch,  która nie zostawia kleju na białym lakierze. Trzeba unikać taśmy pakowej, gdyż zostawia przykry brązowy klej trudny do usunięcia.


 

Drugi etap: Transport pralki warszawa

 

Pralkę w całym procesie znoszenia/ transportu/ wnoszenia najbezpieczniej utrzymywać jest  w pozycji pionowej.

Jeśli pralka nie może być utrzymywana w pozycji pionowej,  a samochód jest zbyt niski by przetransportować ją w pozycji stojącej.  Można położyć ją na plecach w przypadku spełnionych powyższych warunków o których pisaliśmy na początku artykułu.  Przewody muszą być odpowiednio zabezpieczone by się nie uszkodziły,  pralka musi być zabezpieczona śrubami transportowymi, a woda wypuszczona całkowicie by nie zalała układu elektronicznego który jest w górnej części pralki. Nieodpowiednie wypuszczenie wody może spowodować zwarcie, a których koszty mogą być rzędu 300-400 zł. Najbezpieczniej jest zaufać profesjonalistom firmy ADS Przeprowadzki  i skorzystać z taxi bagażowe warszawa lub przewóz rzeczy warszawa.

 

W przypadku korzystania z wózka ręcznego,  upewnij się że posiada on odpowiedni udźwig, a także uważaj na przewody pralki by ich nie uszkodzić.

 

Jako pracownik ADS Przeprowadzki z wieloletni stażem w transporcie rzeczy,  nie mogę doradzić, że jest zupełnie bezpieczne przewożenie pralki bez oryginalnego opakowania transportowego.  Z racji tego że klienci nie posiadają oryginalnych opakowań,  stosujmy odpowiednie techniki owijania, co zapewnia większe bezpieczeństwo i komfort przenoszenia urządzenia. Jeśli Państwo nie posiadają zbyt dużej wiedzy, lepiej jest zaufać firmie transportowej lub przeprowadzkowej i uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń.  W dużej mierze sporo zależy od konstrukcji pralki, jakości jej wykonania, a także osób zaangażowanych w usługę przeprowadzki.

 

Jeśli Państwo bardzo się wahają, by wykonać osobiście transport pralki warszawa. Warto jednak zapytać o wolne terminy. Przewóz pralki warszawa jest standardem przy przeprowadzce,  a tych na terenie warszawy wykonaliśmy już kilkaset. Przewóz pralki na terenie warszawy przy usłudze przewóz rzeczy lub taxi bagażowe rozpoczyna się już od 170 zł. W cenę wliczone są materiały do zabezpieczenia, wnoszenie/znoszenie/transport,  a w usługę zaangażowanych jest dwóch pracowników firmy ADS Przeprowadzki.

 

Gdy pralka została przywieziona, upewnij się czy przewody są sztywnie się trzymają obudowy, czy nie ma wgnieceń. Jest to bardzo ważne przed pierwszym uruchomieniem po transporcie. Powyższe wady mogą spowodować przeciekanie, a co za tym idzie większą awarię.


 

Jak zamontować śruby transportowe?

 

Przygotuj pralkę do transportu, zgodnie ze wskazówkami producenta.  Pamiętaj, aby odłączyć przewód zasilający urządzenia od gniazdka ściennego przed zainstalowaniem śrub blokujących/ transportowych.

 

Zlokalizuj śruby blokujące, które zostały dostarczone wraz z pralką. W wielu przypadkach, gdy pralka  została dostarczonych bez zamontowanych śrub, ekipa dostarcza śruby w opakowaniu.  Jeśli nie masz śrub blokujących, skontaktuj się z lokalnym sklepem urządzenia gdzie pralka został zakupiony lub skorzystaj z naszych rad odnośnie zabezpieczenia bębna w powyższej części artykułu.

 

Zdejmij plastikowe osłony, z tyłu pralki, które pokrywają  otwory na śruby. Można podważyć je za pomocą palców lub małego śrubokręta.

 

Wcisnąć śrubę wraz z podkładką do otworu  z tyłu pralki. Podkładka tłumi również drgania podczas transportu.  Zgodnie z ogólną zasadą, włóż pierwszą śrubę w lewym dolnym rogu. Kolejną umieszczamy w  dolnym prawym rogu. Następnie umieść śrubę po przekątnej w lewym górnym rogu, a następnie w prawym górnym rogu.  Otwór śruby transportowej został lekko wydłużony. Należy wcisnąć śrubę w otwor w kierunku środka maszyny, i przesunąć go w stronę krawędzi. Na przykład, umieszczając śrubę w otworze po prawej stronie będzie to wymagać, aby wcisnąć śrubę do lewego boku otworu i przesuń go w prawo. Odwrotnie, wkładamy  śrubę w otwór po lewej stronie,  wymaga to naciśnięcia śruby do prawego boku  i przesunięcia  w lewo.

 

Dokręć śrubę za pomocą klucza. Bęben ustabilizuje się po zainstalowaniu każdej śruby.


 

Mamy nadzieję że będą Państwo zadowoleni z naszych usług oferujemy tani przewóz pralek w Warszawie. Konkurencyjność i wieloletnia działalność na rynku pozwoliła nam zdobyć bezcenne doświadczenie, dzięki któremu możemy nawiązać z Państwem owocną i zadowalającą współpracę. Świadczymy nie tylko transport pralek, ale również przewóz rzeczy warszawataxi bagażowe warszawa i przeprowadzki mieszkań warszawa.  ?  ?  ?

 

Ocena firmy na Google+:

5.00 / 13 głosów

  • ks. Jerzego Popiełuszki 19/21 lok. 304
  • 01-595 Warszawa
  • Pon-Sob
  • 08:00-18:00

Enter your keyword